0
Koszyk: 0,00 zł

KONTAKT


LEMAR Sp.j. Systemy Wentylacji i Klimatyzacji

Jan Lemanek, Marek Uniejewski
42-672 Wieszowa, ul. Bytomska 18

BANK ING Bank Śląski S.A. 62 1050 1230 1000 0002 0161 5895

NIP 626-000-11-98

REGON 271017460

KRS 0000041050, X Wydział Gospodarczy Sądu Rejonowego w Gliwicach



DZIAŁ HANDLOWY

Damian Żurek, tel. (32) 376 21 95, tel. kom. (797) 555 046, e-mail: damian@lemar.pl lub lemar24.wieszowa@gmail.com

Joanna Jasik, tel. (32) 376 22 06, tel. kom. (797) 555 046, e-mail: joanna@lemar.pl lub lemar24.wieszowa@gmail.com



DZIAŁ TECHNICZNY

Marek Uniejewski, tel. (32) 376 21 86, tel. kom. (602) 676 096, e-mail: marek@lemar.pl

Jan Lemanek, tel. (32) 376 22 05, tel. kom. (502) 301 346, e-mail: jan@lemar.pl



DZIAŁ KSIĘGOWY

Małgorzata Rudnik, tel. (32) 373 74 51, e-mail: m.rudnik@lemar.pl
Bądźmy w kontakcie

Imię i Nazwisko *
Firma *
Email *
Telefon
Zapytanie *

* pola wymagane

INFORMACJE

 

PŁATNOŚCI

  • Śledzenie przesyłek
  • Warunki
  • Polityka prywatności

LEMAR SP.J.

SYSTEMY WENTYLACJI I KLIMATYZACJI

ul. Bytomska 18

42-672 Wieszowa

DZIAŁ HANDLOWY

(32) 376 22 06, 376 21 85, 376 21 95

E-mail: damian@lemar.pl

joanna@lemar.pl