0
Koszyk: 0,00 zł

POLECAMY

Wybrane grupy produktów

 


Nowoczesne centrale wentylacyjne są niezastąpione podczas wymiany powietrza w biurach, obiektach usługowych czy restauracjach. W ofercie systemy zróżnicowanej wydajności, z odzyskiem ciepła (rekuperator) lub bez.

Przy wymianie powietrza w supermarketach, lokalach gastronomicznych, halach przemysłowych, magazynach innych tego typu stosuje się wentylatory dachowe. Rodzaj dopasowuje się m.in. według kryterium stopnia zanieczyszczenia powietrza.

Regulacją lub odcięciem obiegu powietrza w instalacjach wentylacyjnych oraz klimatyzacyjnych zajmują się siłowniki do przepustnic. Nowoczesne rozwiązania podnoszą komfort użytkowania oraz trwałość tych akcesoriów.

Komfort cieplny w nietypowych pomieszczeniach, takich jak studia, hale produkcyjne, warsztaty, magazyny czy punkty handlowe zapewniają funkcjonalne termowentylatory. Parametry powinny być dostosowane do metrażu pomieszczenia.

Elektroniczne regulatory obrotów wentylatorów służą do dostosowywania wydajności systemu wentylacyjnego w zależności od zmian temperatury w otoczeniu. Zapewniają płynne funkcjonowanie systemu wymiany powietrza.

Oferujemy kompletne wyposażenie w wentylatory domowe (kanałowe, okienne, sufitowe, ścienne). Regularna wymiana powietrza w mieszkaniu jest bardzo ważna dla komfortu i bezpieczeństwa przebywających w nim osób.

Szeroki wybór wentylatorów kanałowych we wszystkich stosowanych kształtach instalacji pozwoli Państwu wybrać urządzenia wydajne, a jednocześnie energooszczędne i ciche. Sprawdzone w różnych obiektach przemysłowych i handlowo-usługowych.

W pomieszczeniach o dużej wilgotności niezbędne jest zastosowanie wentylatorów łazienkowych. Wyróżniają się one wysoką wydajnością i cichą pracą. Klapa zwrotna zapobiega utratom ciepła. Nowoczesny design pozwala lepiej wkomponować się w wykończenie wnętrza.

W przemyśle szerokie zastosowanie znajdują wentylatory promieniowe, które przystosowane są do pracy w różnych warunkach, od niskiego poziomu zanieczyszczenia powietrza, po wysokie. To urządzenia niezawodne i wydajne.

W instalacjach wentylacyjnych montuje się klapy przeciwpożarowe, które działając jako przegrody odcinające oddzielają strefę objętą pożarem od pozostałej powierzchni budynku. W ofercie wyposażenie przewodów prostokątnych i okrągłych.

Praktyczne kurtyny powietrzne chronią pomieszczenia przed napływem zimnego powietrza przez często otwierane drzwi. Stosuje się w miejscach, w których do pomieszczeń wchodzi się bezpośrednio z zewnątrz - sklepy, restauracje, hale przemysłowe itp.

Wytrzymałe i wykonane z niepalnych tworzyw przewody wentylacyjne różnych rodzajów dostępne są u nas w atrakcyjnych cenach. W zależności od systemu proponujemy sprawdzone materiały oraz technologie wykonania.

INFORMACJE

 

PŁATNOŚCI

  • Śledzenie przesyłek
  • Warunki
  • Polityka prywatności

LEMAR SP.J.

SYSTEMY WENTYLACJI I KLIMATYZACJI

ul. Bytomska 18

42-672 Wieszowa

DZIAŁ HANDLOWY

(32) 376 22 06, 376 21 85, 376 21 95

E-mail: damian@lemar.pl

joanna@lemar.pl