0
Koszyk: 0,00 zł

PRACA

Specjalista ds. handlowo-marketingowych

LEMAR S.J. z siedzibą w Wieszowie poszukuje kandydata/ kandydatkę na stanowisko stacjonarne Specjalisty ds. handlowo - marketingowych

Wymagania:

Zakres obowiązków:

Firma oferuje:

Miejsce podjęcia pracy:

Wieszowa

Wymiar zatrudnienia:

pełny etat

Aplikacje, CV ze zdjęciem i list motywacyjny oraz referencje/dokumenty potwierdzające kwalifikacje prosimy przesyłać na adres: lemar@lemar.pl joanna@lemar.pl

INFORMACJE

PŁATNOŚCI

  • Śledzenie przesyłek
  • Warunki
  • Polityka prywatności

LEMAR SP.J.

SYSTEMY WENTYLACJI I KLIMATYZACJI

ul. Bytomska 18

42-672 Wieszowa

DZIAŁ HANDLOWY

(32) 376 22 06, 376 21 85, 376 21 95

E-mail: damian@lemar.pl

joanna@lemar.pl