0
Koszyk: 0,00 zł

Wentylatory dachowe

UWAGA!!!

Informujemy, że umieszczone na stronie ceny produktów firmy VENTURE INDUSTRIES Sp. z o.o. są z przyczyn od nas niezależnych poglądowe (do odwołania) i mogą ulec zmianie.
Przed ewentualnym zamówieniem prosimy o weryfikację cen z naszym działem handlowym tel. 32 376 21 95


Do wyciągania zużytego powietrza z budynków mieszkalnych, hal, warsztatów, supermarketów, obiektów gospodarczych itp. służą wentylatory dachowe. Montuje się je na specjalnych podstawach dostosowanych do konstrukcji dachu. W zależności od rodzaju posiadają możliwość wyrzucania powietrza poziomo albo pionowo. Urządzenia mogą być także izolowane termicznie oraz akustycznie.

W budowie wentylatora dachowego znajdują się silnik, wirnik o cichej pracy, podstawa dachowa, daszek (osłona), pomocnicze elementy montażowe (płyty, kołnierze itp.). Ten element instalacji wentylacyjnej wykonuje się na ogół z blachy aluminiowej, stali nierdzewnej chromowo-niklowej, stali cynkowanej ogniowo albo laminatu poliestrowo-szklanego.

Najczęściej spotyka się wirniki o budowie promieniowej, bębnowej, z odpływem poziomym, również wyposażone w dodatkową siatkę chroniącą przed dostępem ptaków czy drobnych gryzoni. Silniki jednofazowe lub trójfazowe zabezpieczone są przed opadami osobną obudową. Zachęcamy do poznania szczegółowych parametrów rekomendowanych przez nas produktów.

1 2 3 4 5 6 ostatnia »

1 2 3 4 5 6 ostatnia »

INFORMACJE

 

PŁATNOŚCI

  • Śledzenie przesyłek
  • Warunki
  • Polityka prywatności

LEMAR SP.J.

SYSTEMY WENTYLACJI I KLIMATYZACJI

ul. Bytomska 18

42-672 Wieszowa

DZIAŁ HANDLOWY

(32) 376 22 06, 376 21 85, 376 21 95

E-mail: damian@lemar.pl

joanna@lemar.pl