0
Koszyk: 0,00 zł

Wentylatory domowe i dla firm


UWAGA!!!

Informujemy, że umieszczone na stronie ceny produktów firmy VENTURE INDUSTRIES Sp. z o.o. są z przyczyn od nas niezależnych poglądowe (do odwołania) i mogą ulec zmianie.
Przed ewentualnym zamówieniem prosimy o weryfikację cen z naszym działem handlowym tel. 32 376 21 95


Zapraszamy do poznania naszego szerokiego asortymentu wentylatorów domowych. Są niezastąpione w wentylacji wywiewnej z łazienek i toalet oraz pozostałych pomieszczeń sanitarno-higienicznych. Stosuje się je również w biurach, hotelach, lokalach gastronomicznych itp.

Mogą mieć różne rodzaje wyposażenia dodatkowego, w tym m.in. regulowane opóźnienie wyłączania, czujnik wilgotności, czujnik ruchu lub czujnik światła. Na ogół korzystają z zasilania prądem o napięciu 230 V, ale są również modele na napięcie 12V zasilane przez transformator.

W zależności od potrzeb znajdziecie Państwo u nas funkcjonalne wentylatory domowe łazienkowe, o estetycznym wykończeniu obudowy, dzięki czemu urządzenie dopasowuje się do pozostałych elementów wystroju. Polecamy modele ścienne, sufitowe oraz okienne. W tej kategorii zamieściliśmy również wiatraki stołowe, które zapewniają komfort w upalne dni w pomieszczeniach bez klimatyzacji. Wyróżniają się cichą pracą i idealnie nadają się do pomieszczeń biurowych.

1 2 3 4 5 6 ostatnia »

1 2 3 4 5 6 ostatnia »

INFORMACJE

 

PŁATNOŚCI

  • Śledzenie przesyłek
  • Warunki
  • Polityka prywatności

LEMAR SP.J.

SYSTEMY WENTYLACJI I KLIMATYZACJI

ul. Bytomska 18

42-672 Wieszowa

DZIAŁ HANDLOWY

(32) 376 22 06, 376 21 85, 376 21 95

E-mail: damian@lemar.pl

joanna@lemar.pl