0
Koszyk: 0,00 zł

WENTYLATORY KANAŁOWE

UWAGA!!!

Informujemy, że umieszczone na stronie ceny produktów firmy VENTURE INDUSTRIES Sp. z o.o. są z przyczyn od nas niezależnych poglądowe (do odwołania) i mogą ulec zmianie.
Przed ewentualnym zamówieniem prosimy o weryfikację cen z naszym działem handlowym tel. 32 376 21 95


W nawiewnych lub wywiewnych instalacjach wentylacji mechanicznej stosować można wentylatory kanałowe. Montuje się je w systemach poziomych, pionowych, o przekroju okrągłym lub prostokątnym, w przewodach izolowanych bądź nieizolowanych. W tej szerokiej ofercie z pewnością znajdziecie Państwo odpowiednie urządzenie dla każdej instalacji.

Wentylatory kanałowe skutecznie usuwają powietrze zanieczyszczone, włącznie z wilgocią, roztoczami czy przykrymi zapachami. Wspomagają grawitacyjną wymianę powietrza. Urządzenia można zamontować w zasadzie we wszystkich typach instalacji, są wytrzymałe, solidne i bardzo wydajne. Atutem jest też relatywnie cicha praca.

Tego typu wentylatory do wymiany powietrza mogą być wyposażone w szereg elementów dodatkowych, takich jak: tłumik, przepustnica zwrotna (anemostat), kaseta filtra, czerpnia, nagrzewnica czy kratka.

1 2 3 4 5 6 ostatnia »

1 2 3 4 5 6 ostatnia »

INFORMACJE

 

PŁATNOŚCI

  • Śledzenie przesyłek
  • Warunki
  • Polityka prywatności

LEMAR SP.J.

SYSTEMY WENTYLACJI I KLIMATYZACJI

ul. Bytomska 18

42-672 Wieszowa

DZIAŁ HANDLOWY

(32) 376 22 06, 376 21 85, 376 21 95

E-mail: damian@lemar.pl

joanna@lemar.pl