0
Koszyk: 0,00 zł

AFC - wentylator osiowy kanałowy


Zastosowanie i konstrukcja

Wentylatory osiowe kanałowe AFC przeznaczone są do standardowej kanałowej wentylacji ogólnej pomieszczeń użytkowych oraz przemysłowych i przystosowane są do montażu w okrągłych kanałach wentylacyjnych.

Wentylatory osiowe AFC produkowane są w dwudziestu trzech wielkościach, w zakresie średnic od 250 do 2000 mm.

Wentylatory osiowe kanałowe AFC wyposażane są w jednofazowe lub trójfazowe silniki elektryczne, o stopniu ochrony IP55 i klasie izolacji F.

Na indywidualne życzenie wentylatory osiowe AFC mogą być dostarczone z silnikami na inne napięcie i częstotliwość, o podwyższonym stopniu ochrony, przystosowane do regulacji obrotów napięciowo lub częstotliwościowo, z niezależnym chłodzeniem, itp. 

Obudowy wentylatorów AFC wykonane są ze spawanej blachy stalowej malowanej farbą proszkową - standardowo na kolor czarny (RAL 9005). Wirniki wentylatorów AFC wykonane są z poliamidu wzmocnionego włóknem szklanym i są osadzone na aluminiowej piaście. Wentylatory AFC mogą pracować w temperaturze od - 15 do + 40 st. C. 

Kierunek przepływu medium: wirnik - silnik. Wentylatory AFC mogą być malowane na dowolny kolor z palety RAL. 

UWAGA
Silnik w tym modelu nie jest przystosowany do regulacji prędkości obrotowej, silniki przystosowane do regulacji napięciowej lub przetwornicą częstotliwości z niezależnym chłodzeniem mogą być wykonane na zamówienie

Dla wentylatorów osiowych AFC dostępne są akcesoria dodatkowe takie jak: 

 

1

1

INFORMACJE

 

PŁATNOŚCI

  • Śledzenie przesyłek
  • Warunki
  • Polityka prywatności

LEMAR SP.J.

SYSTEMY WENTYLACJI I KLIMATYZACJI

ul. Bytomska 18

42-672 Wieszowa

DZIAŁ HANDLOWY

(32) 376 22 06, 376 21 85, 376 21 95

E-mail: damian@lemar.pl

joanna@lemar.pl