0
Koszyk: 0,00 zł

DVSI - wentylatory dachowe


Zastosowanie i konstrukcja

Wentylatory dachowe DVSI stosowane są w instalacjach wyciągowych z mieszkań, supermarketów, hal, warsztatów, magazynów, toalet, garaży, parkingów, budynków gospodarczych itp.

W/w wentylatory charakteryzują się niskim poziomem hałasu. są to urządzenia niezawodne i niewymagające obsługi a także posiadają regulowaną prędkość obrotową oraz wyrzut powietrza poziomy lub pionowy.

Wentylatory serii DVSI wyposażone są w koła wirnikowe o łopatkach wygiętych do tyłu napędzane silnikami z wirującą obudową. Zabezpieczeniem termicznym silników są integralne wyłączniki natomiast od modelu 355 wzwyż - wyłączniki z wyprowadzonymi na zewnątrz końcówkami, które muszą być połączone z odpowiednim przekaźnikiem. Wszystkie silniki trójfazowe mogą pracować w połączeniu trójkąt/gwiazda dając różne prędkości obrotowe.

W/w koła wirnikowe wykonane są z poliamidu PA6 25GV, natomiast od modelu 400 wzwyż - z aluminium.

Obudowy wentylatorów wykonane są z aluminium a zespoły silnik-koło wirnikowe zamocowane na skutecznych gumowych elementach tłumiących.

Na specjalne zamówienie wentylatory do wielkości 499 mogą być wykonane z uchylną obudową umożliwiającą łatwy serwis i czyszczenie wirnika. Wentylatory serii DVSI mają obudowę izolowaną akustycznie 50 mm warstwą wełny mineralnej.

Ze względu na swe cechy konstrukcyjne wentylatory serii DVSI nadają się również do zastosowań w morskich strefach przybrzeżnych.

1 2 ostatnia »

1 2 ostatnia »

INFORMACJE

 

PŁATNOŚCI

  • Śledzenie przesyłek
  • Warunki
  • Polityka prywatności

LEMAR SP.J.

SYSTEMY WENTYLACJI I KLIMATYZACJI

ul. Bytomska 18

42-672 Wieszowa

DZIAŁ HANDLOWY

(32) 376 22 06, 376 21 85, 376 21 95

E-mail: damian@lemar.pl

joanna@lemar.pl