0
Koszyk: 0,00 zł

KEF - wentylator do okapów kuchennych

Zastosowanie i konstrukcja

Wentylatory promieniowe KEF (jednostronnie ssące - o bezpośrednim napędzie) znajdują zastosowanie w różnorodnych kanałowych instalacjach wentylacji ogólnej. Ze względu na swoją specyficzną konstrukcję, niski poziom hałasu, spore wydajności przy znacznym sprężu i stosunkowo niewielkie gabaryty, wentylatory KEF szczególnie nadają się do zastosowań we wszelkiego rodzaju kuchniach restauracyjnych i w innych obiektach małej gastronomii. Zalecane są jako odciągi kuchenne, również z okapów kuchennych. 

Mocowanie promieniowych wirników wentylatorów KEF na uchylnych drzwiczkach pozwala na łatwy dostęp w celu ich umycia lub konserwacji. 

Wentylatory promieniowe KEF produkowane są w ośmiu wielkościach i wyposażane są w jednofazowe lub trójfazowe silniki elektryczne o różnych mocach. 

Stopień ochrony silników to IP55, a klasa izolacji uzwojeń F. 

Na indywidualne życzenie wentylatory KEF mogą być dostarczane z silnikami na inne napięcia i częstotliwości, przystosowanymi do napięciowej lub częstotliwościowej regulacji obrotów, o podwyższonym stopniu ochrony, z niezależnym chłodzeniem, itd. 

Obudowy wentylatorów promieniowych KEF (izolowane termicznie i akustycznie) wykonane są z blachy stalowej i malowane są standardowo na kolor szary (RAL 7042). Wirniki promieniowe z wygiętymi łopatkami (wyważane dynamicznie) wykonane są z ocynkowanej blachy stalowej lub spawane z blachy aluminiowej (dla wielkości 315). 

Wentylatory kuchenne KEF posiadają króćce podłączeniowe (z uszczelkami gumowymi) na ssaniu i na tłoczeniu).

1

1

INFORMACJE

 

PŁATNOŚCI

  • Śledzenie przesyłek
  • Warunki
  • Polityka prywatności

LEMAR SP.J.

SYSTEMY WENTYLACJI I KLIMATYZACJI

ul. Bytomska 18

42-672 Wieszowa

DZIAŁ HANDLOWY

(32) 376 22 06, 376 21 85, 376 21 95

E-mail: damian@lemar.pl

joanna@lemar.pl