0
Koszyk: 0,00 zł

Kratki wentylacyjne i anemostaty

Kratki wentylacyjne i anemostaty stanowią jeden z najmniej docenianych elementów układów wentylacyjnych.

Typowe kratki wentylacyjne stosowane w wentylacji grawitacyjnej, mają na celu głównie estetyczne zakończenie otworu wentylacyjnego, a wbudowana drobna siateczka pozwala na zablokowanie wszelkich zanieczyszczeń mogących dotrzeć do pomieszczenia.

Posiadamy w ofercie szeroką gamę kratek wentylacyjnych zarówno dla wentylacji grawitacyjnej, jak i mechanicznej. Są to kratki plastikowe, aluminiowe, bądź stalowe, malowane na dowolny kolor z palety RAL - zgodnie ze złożonym zamówieniem.

Kratki te mogą służyć zarówno jako czerpnie, jak i wyrzutnie powietrza. Do oferowanych przez nas kratek można stosować dostępne akcesoria, takie jak ramki montażowe, przepustnice czy skrzynki rozprężne.

W wielu budynkach stosuje się również nawiewniki sufitowe, pozwalające na optymalne rozprowadzenie w pomieszczeniach zimnego lub ciepłego powietrza.

Oferowane przez nas wywiewniki i nawiewniki wirowe, perforowane lub szczelinowe montowane są w sufitach podwieszanych za pomocą skrzynek rozprężnych, łącząc się z instalacją kanałową.

Dla systemów wentylacji mechanicznych posiadamy również w sprzedaży cały szereg anemostatów nawiewnych lub wywiewnych - o przekroju kołowym. Budowa zaworów powietrznych pozwala na łatwą regulację ilości przepływającego powietrza.

Oferujemy ponadto - wykonywane na indywidualne zamówienia - przewody i kształtki wentylacyjne, zarówno typowe, jak i nietypowe.

1 2 3 4 ostatnia »

1 2 3 4 ostatnia »

INFORMACJE

 

PŁATNOŚCI

  • Śledzenie przesyłek
  • Warunki
  • Polityka prywatności

LEMAR SP.J.

SYSTEMY WENTYLACJI I KLIMATYZACJI

ul. Bytomska 18

42-672 Wieszowa

DZIAŁ HANDLOWY

(32) 376 22 06, 376 21 85, 376 21 95

E-mail: damian@lemar.pl

joanna@lemar.pl