0
Koszyk: 0,00 zł

LFA - wentylator promieniowy

 
Zastosowanie i konstrukcja

Wentylatory promieniowe LFA (jednostronnie ssące, o bezpośrednim napędzie) znajdują zastosowanie w różnorodnych przemysłowych instalacjach wentylacji mechanicznej takich jak odciągi miejscowe, wyciągi warsztatowe jak również w układach chłodzenia, suszenia, itp. 

Wentylatory promieniowe LFA dysponują stosunkowo dużym sprężem przy niewielkich wymiarach i niewysokim poziomie hałasu. 

Wentylatory LFA produkowane są w osiemnastu wielkościach i wyposażane są w jednofazowe lub trójfazowe silniki elektryczne o różnych mocach. 

Stopień ochrony silników to IP55, a klasa izolacji uzwojeń F. 

Na indywidualne życzenie wentylatory LFA mogą być dostarczane z silnikami na nietypowe napięcia i częstotliwości, przystosowanymi do napięciowej lub częstotliwościowej regulacji obrotów, o podwyższonym stopniu ochrony, wielobiegowymi, itd. 

Obudowy wentylatorów promieniowych LFA wykonane jako odlewy ze stopów aluminium malowane są standardowo na kolor niebieski (RAL 5010) lub szary (RAL 7042). 

Wirniki promieniowe (łopatki pochylone do przodu) wyważane dynamicznie, wykonane są z ocynkowanej blachy stalowej. W standardzie, wentylatory promieniowe LFA wykonywane są w figurze LG 270 z siatką ochronną na wlocie. Na życzenie, wentylatory LFA mogą być dostarczone w innej figurze oraz w innym kolorze.

 
"T" - wentylator z silnikiem trójfazowym
"S" - wentylator z silnikiem jednofazowym

1 2 ostatnia »

1 2 ostatnia »

INFORMACJE

 

PŁATNOŚCI

  • Śledzenie przesyłek
  • Warunki
  • Polityka prywatności

LEMAR SP.J.

SYSTEMY WENTYLACJI I KLIMATYZACJI

ul. Bytomska 18

42-672 Wieszowa

DZIAŁ HANDLOWY

(32) 376 22 06, 376 21 85, 376 21 95

E-mail: damian@lemar.pl

joanna@lemar.pl