0
Koszyk: 0,00 zł

Podstawy dachowe

Podstawy dachowe stanowią łącznik pomiędzy elementami układu wentylacyjnego, znajdującego się wewnątrz oraz na zewnątrz budynku.

Ich rolą jest nie tylko stabilny montaż wentylatora dachowego, lecz również tłumienie ewentualnych wibracji i hałasu.

Często stosuje się podstawy dachowe łączone z tłumikami lub podstawy izolowane, co pozwala na poprawę właściwości akustycznych instalacji.

Jedną z kluczowych kwestii jest prawidłowe dobranie podstawy dachowej do spadku dachu. Występują znaczące różnice pomiędzy podstawami przeznaczonymi do dachów płaskich, jak i skośnych.

Podstawowy materiał z którego wykonywane są elementy dachowe to galwanizowana blacha stalowa lub laminat, dzięki czemu minimalizuje się szkodliwy wpływ czynników atmosferycznych. W naszej ofercie posiadamy również podstawy w wykonaniu przeciwwybuchowym lub produkty dla środowisk wysoce korozyjnych.

Podstawy oferujemy w wariantach B/I (podstawa standardowa), B/II (podstawa z kanałem wentylacyjnym) oraz B/III (podstawa z kanałem wentylacyjnym i przepustnicą). Standardowa długość dołączonego kanału wentylacyjnego to 1000 mm.

Oprócz gotowych elementów instalacji wentylacyjnych firma nasza oferuje również - wykonywane na indywidualne zamówienia - kanały i kształtki nietypowe. Wykonujemy ponadto pomiary i regulacje sieci wentylacyjnych i klimatyzacyjnych.

1 2 3 4 5 6 ostatnia »

1 2 3 4 5 6 ostatnia »

INFORMACJE

 

PŁATNOŚCI

  • Śledzenie przesyłek
  • Warunki
  • Polityka prywatności

LEMAR SP.J.

SYSTEMY WENTYLACJI I KLIMATYZACJI

ul. Bytomska 18

42-672 Wieszowa

DZIAŁ HANDLOWY

(32) 376 22 06, 376 21 85, 376 21 95

E-mail: damian@lemar.pl

joanna@lemar.pl