Opcje przeglądania

Podstawy dachowe stanowią łącznik pomiędzy elementami układu wentylacyjnego, znajdującego się wewnątrz oraz na zewnątrz budynku.

Ich rolą jest nie tylko stabilny montaż wentylatora dachowego, lecz również tłumienie ewentualnych wibracji i hałasu.

Często stosuje się podstawy dachowe łączone z tłumikami lub podstawy izolowane, co pozwala na poprawę właściwości akustycznych instalacji.

Jedną z kluczowych kwestii jest prawidłowe dobranie podstawy dachowej do spadku dachu. Występują znaczące różnice pomiędzy podstawami przeznaczonymi do dachów płaskich, jak i skośnych.

Podstawowy materiał z którego wykonywane są elementy dachowe to galwanizowana blacha stalowa lub laminat, dzięki czemu minimalizuje się szkodliwy wpływ czynników atmosferycznych. W naszej ofercie posiadamy również podstawy w wykonaniu przeciwwybuchowym lub produkty dla środowisk wysoce korozyjnych.

Podstawy oferujemy w wariantach B/I (podstawa standardowa), B/II (podstawa z kanałem wentylacyjnym) oraz B/III (podstawa z kanałem wentylacyjnym i przepustnicą). Standardowa długość dołączonego kanału wentylacyjnego to 1000 mm.

Oprócz gotowych elementów instalacji wentylacyjnych firma nasza oferuje również - wykonywane na indywidualne zamówienia - kanały i kształtki nietypowe. Wykonujemy ponadto pomiary i regulacje sieci wentylacyjnych i klimatyzacyjnych.

Jeżeli jesteś INSTALATOREM, chcesz zamówić większą ilość lub potrzebujesz pomocy ... ZADZWOŃ lub napisz:

Pomożemy, doradzimy, dobierzemy i przygotujemy atrakcyjną ofertę.

Na specjalne zamówienie możemy wykonać
dla Ciebie również nietypowy wentylator!

Podstawy dachowe

Podstawa dachowa RSS Podstawa dachowa RSS
Od Cena: 241,00 zł (netto: 195,93 zł )
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl