0
Koszyk: 0,00 zł

Regulatory obrotów

Zadaniem regulatorów obrotów jest regulowanie prędkości obrotowej wirników wentylatorów z czym wiąże się zmiana ich wydajności oraz zmiana ciśnienia dyspozycyjnego. Regulacja obrotów może zachodzić skokowo (transformatory) lub płynnie (tyrystory i falowniki). W naszej ofercie dostępne są wersje jednofazowe i trójfazowe. Obciążalność prądowa niniejszych urządzeń zawarta jest w przedziale 0,8 - 45 A.

Nowoczesne technologie i rozwiązania elektroniczne pozwalają na dogodne sterowanie regulatorami obrotów. Mogą one być uruchamiane ręcznie lub automatycznie, jeśli są to modele wyposażone w czujniki zmiany temperatury otoczenia bądź jakości powietrza.

Dzięki temu uzyskuje się bardzo wydajny system wentylacji, przy jednoczesnej oszczędności energii. W ofercie naszego sklepu są urządzenia o zróżnicowanych parametrach do sterowania wydajnością wentylacji poprzez zmianę napięcia elektrycznego lub zmianę częstotliwości,  jak również różnego rodzaju czujniki, sterowniki, potencjometry, przełączniki, wyłączniki, presostaty i inne.

1 2 3 4 5 ostatnia »

1 2 3 4 5 ostatnia »

INFORMACJE

 

PŁATNOŚCI

  • Śledzenie przesyłek
  • Warunki
  • Polityka prywatności

LEMAR SP.J.

SYSTEMY WENTYLACJI I KLIMATYZACJI

ul. Bytomska 18

42-672 Wieszowa

DZIAŁ HANDLOWY

(32) 376 22 06, 376 21 85, 376 21 95

E-mail: damian@lemar.pl

joanna@lemar.pl