0
Koszyk: 0,00 zł

Regulatory przepływu prostokątne RVP-P

 

Zastosowanie i konstrukcja

Regulatory przepływu służą do automatycz­nej regulacji strumienia przepływającego przez kanały powietrza wentylacyjnego za­równo w części nawiewnej jak i wywiewnej instalacji. Poprzez zmianę wydatku powie­trza umożliwiają stworzenie indywidualnego klimatu dla każdego z pomieszczeń w bu­dynku, uwzględniając występowanie nierów­nomiernych obciążeń w tych pomieszcze­niach, zależnych od ilości osób znajdujących się w pomieszczeniu, a także od zmiennych czynników zewnętrznych takich jak: zyski cie­pła przez przegrody nieprzezroczyste i przezroczyste pomieszczenia w wyniku na­słonecznienia.

Regulatory RVP-R mogą być wykonane w dwóch wersjach pod względem szybkości działania. W wersji  standardowej (czas przesterowania przesłony przepustnicy regulatora wynosi 150 sekund), lub w wersji szybkiej tylko 3 sekundy.

W zależności od środowiska pracy regulatory RVP-P mogą być wykonane w dwóch wersjach. W wersji  standardowej regulator przeznaczony jest do regulacji strumienie czystego, przefiltrowanego powietrzna, natomiast w wersji specjalnej także z przeznaczeniem do transportowania powietrza zanieczyszczonego lub lekko agresywnego (wg Klasyfikacji Środowisk Korozyjnych zgodnie z ISO 12944 maks. klasa C3).

1 2 3 4 ostatnia »

1 2 3 4 ostatnia »

INFORMACJE

 

PŁATNOŚCI

  • Śledzenie przesyłek
  • Warunki
  • Polityka prywatności

LEMAR SP.J.

SYSTEMY WENTYLACJI I KLIMATYZACJI

ul. Bytomska 18

42-672 Wieszowa

DZIAŁ HANDLOWY

(32) 376 22 06, 376 21 85, 376 21 95

E-mail: damian@lemar.pl

joanna@lemar.pl