0
Koszyk: 0,00 zł

Tłumiki hałasu

Zapraszamy do poznania szerokiego asortymentu tłumików akustycznych.

Oferujemy zarówno tłumiki elastyczne, jak i sztywne, prostokątne, okrągłe, o standardowych i niestandardowych wymiarach - wykonywane na zamówienie.

Głównym zadaniem tłumików wentylacyjnych jest obniżenie hałasu i znoszenie wibracji, które mogą powstawać w systemach wentylacyjnych. Tłumiki hałasu znajdują zastosowanie w pomieszczeniach, gdzie potrzebne jest zachowanie wydajności wentylacji, przy utrzymaniu hałasu na jak najniższym poziomie.

Zastosowanie materiałów absorbujących dźwięki i wibracje - głównie specjalnie dobranej wełny mineralnej - pozwala na zwiększenie komfortu użytkowanego obiektu.

Nawet niewielkie drgania w układach wentylacyjnych - zwłaszcza tych nieizolowanych - prowadzić mogą do rezonansu instalacji, co nie tylko zwiększa ryzyko awarii, lecz również wpływa negatywnie na komfort użytkowania pomieszczeń.

Pracujące wirniki wentylatorów wydają dźwięki o niskiej częstotliwości, które w dłuższej perspektywie czasu mogą obniżyć efektywność i komfort pracy. Dlatego w pomieszczeniach, gdzie niezbędne jest zachowanie optymalnej wydajności wentylacji, przy równoczesnym wysokim poziomie komfortu akustycznego, stosownie dobrane tłumiki hałasu doskonale spełnią swoją rolę.

Aby uzyskać jak najlepszy efekt, tłumik powinien być umieszczony bezpośrednio za wentylatorem. Wybrane modele tłumików można też zestawiać szeregowo lub komponować z wentylatorami izolowanymi akustycznie.

1 2 3 4 5 ostatnia »

1 2 3 4 5 ostatnia »

INFORMACJE

 

PŁATNOŚCI

  • Śledzenie przesyłek
  • Warunki
  • Polityka prywatności

LEMAR SP.J.

SYSTEMY WENTYLACJI I KLIMATYZACJI

ul. Bytomska 18

42-672 Wieszowa

DZIAŁ HANDLOWY

(32) 376 22 06, 376 21 85, 376 21 95

E-mail: damian@lemar.pl

joanna@lemar.pl