0
Koszyk: 0,00 zł

VENTO - wentylator kanałowy chemoodporny


Zastosowanie i konstrukcja


Materiał z którego wykonano wentylator laminat poliestrowo szklany trwale barwiony w procesie technologicznym, pozwala na wieloletnią pracę wentylatora w warunkach występujących w zakładach przemysłowych, a czynnik przetłaczany może zawierać pary lub aerozole agresywne chemicznie.

Zamontowany w wentylatorze silnik klatkowy asynchroniczny znajduje się w komorze zewnętrznej i nie ma kontaktu z agresywnym powietrzem przetłaczanym. Dostęp do silnika oraz podłączenie elektryczne jest bardzo proste.

Możliwa jest również regulacja jago prędkości obrotowej za pośrednictwem szeroko rozpowszechnionych falowników.

Zastosowanie wentylatora jest zasadne wszędzie tam gdzie występuje konieczność wpięcia w istniejący kanał wentylacyjny: hale przemysłowe, warsztaty samochodowe, myjnie, płuczki chemiczne, można go umieszczać przestrzeniach stropodachowych i poprzez wyprowadzenie kanału wylotowego na zewnątrz, zaopatrując ten wylot w osłonę przeciwdeszczową, może stanowić efektywny element wyciągowy pracując jako klasyczny wentylator dachowy w budownictwie mieszkaniowym.

Na dużą uwagę zasługuje również jego praca akustyczna. Konstrukcja urządzenia pozwoliła osiągnąć niski poziom ciśnienia akustycznego i tym samym poziom jego uciążliwości

1

1

INFORMACJE

 

PŁATNOŚCI

  • Śledzenie przesyłek
  • Warunki
  • Polityka prywatności

LEMAR SP.J.

SYSTEMY WENTYLACJI I KLIMATYZACJI

ul. Bytomska 18

42-672 Wieszowa

DZIAŁ HANDLOWY

(32) 376 22 06, 376 21 85, 376 21 95

E-mail: damian@lemar.pl

joanna@lemar.pl