0
Koszyk: 0,00 zł

WENTYLATORY DLA DOMU I FIRMY

 
W ofercie naszego sklepu posiadamy szeroki asortyment wentylatorów domowych. Są one niezastąpione w wentylacji wywiewnej łazienek, toalet i innych pomieszczeń sanitarnych. Stosuje się je również w biurach, hotelach, lokalach gastronomicznych, sklepach, warsztatach, itp.

Oferowane przez nas wentylatory łazienkowe mogą być wyposażone w regulowany wyłącznik czasowy (timer), czujnik wilgotności, czujnik ruchu lub czujnik światła. Na ogół korzystają one z zasilania o napięciu 230 V, ale posiadamy również modele na napięcie 12 V.

W zależności od potrzeb, znajdziecie Państwo u nas funkcjonalne wentylatory łazienkowe, o estetycznym wykończeniu obudowy, dzięki czemu urządzenie dopasowuje się idealnie do pozostałych elementów wystroju. Posiadamy również wentylatory kuchenne, okienne i podsufitowe oraz cały szereg fabrycznych akcesoriów dodatkowych, takich jak: przepustnice zwrotne zapobiegające powrotowi wywiewanego powietrza, kratki żaluzjowe, regulatory obrotów czy elastyczne przewody wentylacyjne.

W tej kategorii zamieściliśmy również wentylatory stołowe, które zapewniają komfort w upalne dni w pomieszczeniach bez klimatyzacji. Wyróżniają się one cichą pracą i doskonale nadają się do pomieszczeń biurowych czy mieszkalnych.

1 2 3 4 5 6 ostatnia »

1 2 3 4 5 6 ostatnia »

INFORMACJE

 

PŁATNOŚCI

  • Śledzenie przesyłek
  • Warunki
  • Polityka prywatności

LEMAR SP.J.

SYSTEMY WENTYLACJI I KLIMATYZACJI

ul. Bytomska 18

42-672 Wieszowa

DZIAŁ HANDLOWY

(32) 376 22 06, 376 21 85, 376 21 95

E-mail: damian@lemar.pl

joanna@lemar.pl