0
Koszyk: 0,00 zł

Wentylatory dla wentylacji ogólnej

UWAGA

Informujemy, że od kilku miesięcy obserwujemy niestabilną sytuację na rynku materiałów. W związku z powyższym ceny urządzeń i elementów wentylacyjnych rosną z dnia na dzień. Na dzień dzisiejszy nie jesteśmy w stanie w/w cen aktualizować, dlatego przed ewentualnym zakupem prosimy o kontakt telefoniczny pod nr 797 555 046. Dziękujemy i pozdrawiamy.


Aby zapewnić w danym pomieszczeniu bądź budynku skuteczną wymianę powietrza, należy stosować odpowiednio wysokiej jakości wentylatory. Ze względów praktycznych możemy wyróżnić kilka podstawowych typów urządzeń, przeznaczonych do poszczególnych pomieszczeń czy konkretnych potrzeb.

Mogą to być modele łazienkowe, kuchenne, sufitowe, dachowe, osiowe (kanałowe lub ścienne) i wiele innych. Tak szeroki wybór oferowanych przez nas produktów sprawia, że z pewnością znajdziesz taki, który pozwoli stworzyć konkretną, planowaną wcześniej instalację, zarówno nawiewną, jak i wyciągową.

Dla wentylatorów oferowanych w naszym sklepie, proponujemy cały szereg dedykowanych akcesoriów dodatkowych, takich jak: tłumiki, przepustnice, siłowniki, filtry, klapy przeciwpożarowe, podstawy dachowe, złącza przeciwdrganiowe, czerpnie i wyrzutnie powietrza, nagrzewnice, chłodnice, kratki wentylacyjne i wiele innych.

W naszym asortymencie znajdują się wyłącznie wysokiej jakości wentylatory z blachy stalowej, kwasoodpornej lub z tworzyw sztucznych. Również w wersji izolowanej termicznie, bądź akustycznie. Zapewniają one niezawodne i wydajne użytkowanie instalacji przez długi okres czasu. Dodatkowym atutem jest także ich cicha praca oraz możliwość regulacji wydajności poprzez zmianę prędkości obrotowej silnika.

1 2 3 4 5 6 ostatnia »

1 2 3 4 5 6 ostatnia »

INFORMACJE

 

PŁATNOŚCI

  • Śledzenie przesyłek
  • Warunki
  • Polityka prywatności

LEMAR SP.J.

SYSTEMY WENTYLACJI I KLIMATYZACJI

ul. Bytomska 18

42-672 Wieszowa

DZIAŁ HANDLOWY

(32) 376 22 06, 376 21 85, 376 21 95

E-mail: damian@lemar.pl

joanna@lemar.pl