Aktualności

MAJÓWKA

Informujemy że w dniu 02 maja, sklep stacjonarny firmy LEMAR będzie nieczynny. Zapraszamy do składania zamówień drogą elektroniczną.

 


 

INFORMACJA NA TEMAT PRACY FIRMY (COVID-19)

Niezależnie od sytuacji epidemicznej związanej z rozprzestrzenianiem się koronawirusa, firma nasza działa w normalnym trybie i w zwykłych godzinach pracy. Aby zapewnić naszym Klientom niezmiennie wysoką jakość obsługi, pracujemy zarówno w trybie zdalnym, jak i stacjonarnie.

W trosce o bezpieczeństwo naszych Klientów i pracowników, działamy w podwyższonym reżimie sanitarnym. Udostępniamy środki ochronne, a wszystkie powierzchnie są regularnie dezynfekowane.

Zapraszamy do kontaktu i składania zamówień zarówno drogą elektroniczną, jak i osobiście, w siedzibie naszej firmy. Nasz Dział Obsługi Klienta jest otwarty od poniedziałku do piątku, w godzinach 08.00 - 16.00.

Równocześnie informujemy, iż dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie złożone zamówienia były realizowane terminowo.

Pozdrawiamy i życzymy dużo zdrowia!

 


CENY I RABATY

Ceny podane w sklepie internetowym zawierają już rabat handlowy i obowiązują tylko i wyłącznie przy zakupie towarów poprzez platformę sklepu internetowego.

Transakcja 'za pobraniem' możliwa jest do kwoty 4.000,00 zł brutto.

Do każdego zakupu dokonanego w sklepie, wystawiamy fakturę VAT.

Towary oferowane w e-sklepie to tylko część naszej oferty. Jeżeli nie znaleźli Państwo produktów którymi jesteście zainteresowani, prosimy o kontakt z Działem Handlowym, tel. (32) 3762195, 3762206, tel. kom. 797555046.

Firma LEMAR Sp.j. zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian technicznych oraz cenowych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl