Projektowanie i Montaż Wentylacji

Firma LEMAR Systemy Wentylacji i Klimatyzacji oferuje Państwu kompleksowy montaż instalacji wentylacyjnych w domach jednorodzinnych, mieszkaniach, lokalach użytkowych, halach produkcyjnych czy dygestoriach.

Zajmujemy się wykonawstwem inwestycji związanych z wentylacją, a wszystkie montaże realizujemy zgodnie z dostarczonym projektem. Po wykonaniu usługi możemy również wykonać projekt powykonawczy.

Montaż klimatyzacji

Jako generalny wykonawca oferujemy kompleksowe usługi związane z instalacją wentylacji tj.:

  • doradztwo w zakresie właściwego doboru urządzeń wentylacyjnych, w zależności od potrzeb i rodzaju budynku
  • dostawę i montaż central wentylacyjnych, wentylatorów, przetwornic częstotliwości, rur, kratek wentylacyjnych i innych niezbędnych elementów instalacji wentylacyjno-klimatyzacyjnej
  • wykonanie projektów powykonawczych wentylacji dla dowolnego pomieszczenia/budynku

Jednym z popularniejszych rozwiązań, które znajdą Państwo w naszej ofercie są systemy rekuperacji, które zgodne są z nowymi normami energetycznymi WT2021 dla budownictwa. Proces rekuperacji umożliwia wymianę ciepła pomiędzy strumieniami powietrza wychodzącego i przychodzącego. Dzięki temu można wykorzystać darmowe ciepło z powietrza wywiewanego do ogrzania świeżego powietrza nawiewanego. W ten sposób uzyskuje się dwa efekty jednocześnie - komfortową temperaturę w pomieszczeniach oraz niższe zużycie energii w całym budynku.


Wykonujemy także specjalistyczne wentylacje dla laboratoriów i placówek medycznych. Nasze portfolio zawiera kilkadziesiąt realizacji, które po dziś dzień działają bezproblemowo w obiektach.


Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą lub mają Państwo jakiekolwiek pytania - zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Z chęcią podzielą się oni swoją wiedzą i pomogą dobrać najlepsze rozwiązania.


W swojej ofercie handlowej posiadamy rekuperatory, centrale wentylacyjne, wentylatory dachowe, promieniowe, chemoodporne, bocznikanałowe czy przeciwwybuchowe renomowanych firma takich jak:Montując instalacje wentylacyjne zapewniamy:

  • fachowe doradztwo
  • wysoką jakość usług realizowanych przez doświadczony personel
  • atrakcyjne ceny
  • szybkie terminy
  • obsługuję serwisową gwarancyjną i po gwarancyjną


W ramach realizowanych usług dostarczamy kanały i kształtki wentylacyjne wykonane z blachy stalowej ocynkowanej lub blachy kwasoodpornej.


Na wszystkie zrealizowane przez na usługi udzielamy minimum 24 miesięcznej gwarancji. Nasz serwis w przypadku nieprawidłowości w działaniu wentylacji lub jej uszkodzeniu reaguje błyskawicznie na zgłoszenia.


Posiadamy duże doświadczenie w montażu instalacji w budynkach jednorodzinnych, lokalach usługowych czy obiektach przemysłowych. Realizowaliśmy wentylacje laboratoriów i klimatyzacje precyzyjne w serwerowniach. Nasza oferta skierowana jest do wszystkich Państwa, którym zależy na profesjonalizmie w każdym calu.


Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!


Etapy realizacji usług
Dowiedz się jak działamy


ikona-smartphone
 

1.
DORADZAMY

ikona-przyciski
 

2.
DOBIERAMY

ikona-projekt
 

3.
PROJEKTUJEMY

ikona-dostarczania
 

4.
DOSTARCZAMY

ikona-kalendarz
 

5.
USTALAMY
TERMINY

ikona-narzędzia
 

6.
REALIZUJEMY

ikona-ustawienia

7.
ZAPEWNIAMY
SERWIS

Zobacz także
nasze pozostałe usługi:

Montaż klimatyzacji

Montaż
Klimatyzacji

ZOBACZ
Serwis klimatyzacji

Serwis
Klimatyzacji

ZOBACZ
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl