Montaż Klimatyzacji

Firma LEMAR S.J Systemy Wentylacji i Klimatyzacji od ponad 30 lat specjalizuje się w montażu nowoczesnych systemów klimatyzacyjnych w domach, mieszkaniach, biurach czy lokalach użytkowych.

Nasza firma chcąc spełnić oczekiwania Klientów swoją ofertę opiera wyłącznie o urządzenia klimatyzacyjne uznanych w branży producentów.

Klimatyzacja w obecnych czasach jest standardem, który pozwala nam na komfortowe użytkowanie pomieszczeń biurowych, handlowych, produkcyjnych, a także domowych. Może pomóc w regulacji temperatury w pomieszczeniu, dzięki czemu przebywanie w nim staje się bardziej komfortowe.

Montaż klimatyzacji

Jest to szczególnie ważne w miejscach, gdzie jest duża wilgotność powietrza i wysoka temperatura, ponieważ klimatyzacja może pomóc usunąć część wilgoci z powietrza. To jednak nie wszystko – obecnie klimatyzatory stosowane są także jako źródło ciepła w wielu budynkach. Estetyczne, ciche i wydajne – to właśnie te cechy sprawiają, że stale rośnie ich popularność.


Cechą, która dla wielu klientów może być zaskoczeniem jest zdolność klimatyzatorów (konkretnych modeli) do filtrowania zanieczyszczeń, które mogą być obecne w powietrzu. Jest to ważne dla osób cierpiących na alergie lub inne problemy z układem oddechowym, ponieważ pomaga usuwać cząsteczki, które mogą wywołać ataki kaszlu.


Warto zauważyć, że klimatyzatory mogą dodatkowo pomóc w poprawieniu cyrkulacji powietrza w pomieszczeniu. Może to być korzystne w pomieszczeniach, w których jest duszno lub które mają słabą wentylację, ponieważ w takich właśnie pomieszczeniach komfort przebywania pozostawia wiele do życzenia.


Bez względu na powód, dla którego decydują się Państwo na zakup klimatyzatora, zapewniamy Państwu najlepszej jakości rozwiązania, które od lat, z powodzeniem stosowane są przez naszych zadowolonych klientów. LEMAR S.J Systemy Wentylacji i Klimatyzacji to przede wszystkim jakość i rzetelność – każde zlecenie, którym się zajmujemy traktujemy z najwyższym priorytetem i dokładamy wszelkich starań, by zakupione u nas produkty spełniły Państwa oczekiwania.


Gwarantujemy, że po zastosowaniu proponowanych przez nas rozwiązań, komfort życia znacznie wzrośnie, a urządzenia zakupione u nas będą niezawodne w każdej sytuacji przez długie lata.


W swojej ofercie posiadamy ekologiczne, energooszczędne, proste w obsłudze oraz ciche urządzenia takich firm jak:
W zależności od potrzeb i oczekiwań Klienta proponujemy montaż klimatyzatorów typu SPLIT, MULTISPLIT lub rozbudowanych systemów typu VRF czy VRV itp.


Oferowane przez nas klimatyzatory posiadają dwu-, trzy lub pięcioletnią gwarancję. Naszym klientom zapewniamy również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.


Firma LEMAR zapewnia: fachowe doradztwo, najwyższa jakość usług, konkurencyjne ceny oraz szybkie terminy realizacji, a pracownicy posiadają doświadczenie, wysokie kwalifikacje oraz wszystkie niezbędne uprawnienia.


Prace montażowe realizujemy na terenie woj. śląskiego i opolskiego.


Przykładowe rozwiązania oferowane przez firmę LEMAR.

Klimatyzator
SPLIT

klimatyzator-split

W skład klimatyzacji split wchodzi jedna jednostka zewnętrzna i jedna jednostka wewnętrzna

Klimatyzator
MULTISPLIT

klimatyzator-multisplit

W skład klimatyzacji multisplit wchodzi jedna jednostka zewnętrzna i maksymalnie pięć jednostek wewnętrznych

Systemy
KLIMATYZACJI

systemy-klimatyzacji

Są to rozbudowane systemy klimatyzacyjne które można zamontować w różnej konfiguracji.


Etapy realizacji usług
Dowiedz się jak działamy


ikona-smartphone
 

1.
DORADZAMY

ikona-przyciski
 

2.
DOBIERAMY

ikona-projekt
 

3.
PROJEKTUJEMY

ikona-dostarczania
 

4.
DOSTARCZAMY

ikona-kalendarz
 

5.
USTALAMY
TERMINY

ikona-narzędzia
 

6.
REALIZUJEMY

ikona-ustawienia

7.
ZAPEWNIAMY
SERWIS

Zobacz także
nasze pozostałe usługi:

Serwis klimatyzacji

Serwis
Klimatyzacji

ZOBACZ
Klimatyzacja

Projektowanie i Montaż
Wentylacji

ZOBACZ
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl