Rodo

Wypełniając obowiązek informacyjny wynikający z art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (OJ L 119, 4.5.2016, p. 1–88) oraz Ustawy z dnia 21.02.2019 r. (Dz.U. z 2019 r. poz. 730), informujemy, że realizacja wszelkich zamówień złożonych w sklepie internetowym www.lemar24.pl oraz mailowo, wiąże się z koniecznością przetworzenia Państwa danych osobowych.

Klauzula Informacyjna

Od 25.05.2018 r. obowiązuje europejskie rozporządzenie o ochronie danych osobowych zwane RODO. W związku z powyższym, zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy:

  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest LEMAR Sp.j. Systemy Wentylacji i Klimatyzacji z siedzibą w Wieszowie przy ul. Bytomskiej 18. 
  2. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji zamówienia/usługi. 
  3. Dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji.
  4. Dane osobowe będą przechowywane do czasu wycofania zgody.
  5. Dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.

Ponadto posiadają Państwo prawo do:

  • dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem,
  • wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy przetwarzanie Państwa danych osobowych narusza przepisy prawne.

Podane przez Państwa dane osobowe są warunkiem złożenia i realizacji zamówienia.

 Rodo image

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl