Serwis Klimatyzacji

Firma LEMAR Systemy Wentylacji i Klimatyzacji nie tylko montuje klimatyzatory ale również świadczy usługi serwisowe w zakresie przeprowadzenia przeglądów technicznych, konserwacji oraz napraw.

Jeśli zależy Państwu na szybkiej i profesjonalnej obsłudze oraz najlepszych wynikach - zapraszamy do nas.

Jesteśmy jednym z niekwestionowanych liderów na rynku usług związanych z klimatyzacją i wentylacją. Grono zadowolonych klientów jest dla nas najlepszym potwierdzeniem skuteczności naszych działań. Serwisujemy urządzenia klimatyzacyjne bez względu na to gdzie zostały one zakupione, a do każdej naprawy podchodzimy indywidualnie i staramy się wykonać naszą pracę bezbłędnie - z korzyścią dla klienta. Usługi serwisowe realizowane są na terenie woj. śląskiego i opolskiego.

serwis-klimatyzacji

Jest to szczególnie ważne w miejscach, gdzie jest duża wilgotność powietrza i wysoka temperatura, ponieważ klimatyzacja może pomóc usunąć część wilgoci z powietrza. To jednak nie wszystko – obecnie klimatyzatory stosowane są także jako źródło ciepła w wielu budynkach. Estetyczne, ciche i wydajne – to właśnie te cechy sprawiają, że stale rośnie ich popularność.


Cechą, która dla wielu klientów może być zaskoczeniem jest zdolność klimatyzatorów (konkretnych modeli) do filtrowania zanieczyszczeń, które mogą być obecne w powietrzu. Jest to ważne dla osób cierpiących na alergie lub inne problemy z układem oddechowym, ponieważ pomaga usuwać cząsteczki, które mogą wywołać ataki kaszlu.


Warto zauważyć, że klimatyzatory mogą dodatkowo pomóc w poprawieniu cyrkulacji powietrza w pomieszczeniu. Może to być korzystne w pomieszczeniach, w których jest duszno lub które mają słabą wentylację, ponieważ w takich właśnie pomieszczeniach komfort przebywania pozostawia wiele do życzenia.


Bez względu na powód, dla którego decydują się Państwo na zakup klimatyzatora, zapewniamy Państwu najlepszej jakości rozwiązania, które od lat, z powodzeniem stosowane są przez naszych zadowolonych klientów. LEMAR S.J Systemy Wentylacji i Klimatyzacji to przede wszystkim jakość i rzetelność – każde zlecenie, którym się zajmujemy traktujemy z najwyższym priorytetem i dokładamy wszelkich starań, by zakupione u nas produkty spełniły Państwa oczekiwania.


Gwarantujemy, że po zastosowaniu proponowanych przez nas rozwiązań, komfort życia znacznie wzrośnie, a urządzenia zakupione u nas będą niezawodne w każdej sytuacji przez długie lata.


Posiadamy autoryzację firm tj.:
która daje nam uprawnienia do wykonywania wszelkich prac serwisowych, gwarantując najwyższą jakość oferowanych przez nas usług oraz zachowując gwarancje producenta.


Posiadając wykwalifikowaną kadrę, odpowiedni sprzęt oraz współpracując z Fundacją Prozon, jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową obsługę urządzeń klimatyzacyjnych, zgodnie z aktualnymi wymogami przepisów dotyczących substancji zubożających warstwę ozonową oraz zapobiegania emisji gazów cieplarnianych. Jako jedna z niewielu firm zajmujących się systemami wentylacji i klimatyzacji należymy do elitarnego grona przedsiębiorców, którzy realnie dbają o planetę. To właśnie nasza odpowiedzialność społeczna sprawia, że ciągle szukamy najbardziej ekologicznych rozwiązań, które później oferujemy naszym klientom.


Ponadto oferujemy:

  • serwis bieżący oraz naprawy urządzeń klimatyzacyjnych innych producentów
  • serwis agregatów wody lodowej, central wentylacyjnych i wentylatorów
  • pomiary, regulacje i modernizacje sieci wentylacyjnych
  • pomiary skuteczności klimatyzacji
  • dostawy i montaż szaf zasilająco-sterujących oraz systemów automatyki

Jeśli nasza oferta zwróciła Państwa uwagę i chcą Państwo uzyskać więcej informacji - zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Zatrudniamy najlepszych specjalistów z zakresu klimatyzacji i wentylacji, którzy przez wieloletnie doświadczenie pomogą Państwu w każdej sprawie związanej z tematem urządzeń klimatyzacyjno - wentylacyjnych. Stawiamy na jakość, dlatego decydując się na nasze usługi zyskują Państwo pewność, że powierzają swoją klimatyzację w najlepsze ręce.


Co ile serwisować klimatyzatory?

Odpowiedź na to pytanie nie jest jednoznaczna, ponieważ wszystko zależy od rodzaju urządzenia i warunków jego pracy. Istnieją jednak ogólne wytyczne, które pomogą Ci utrzymać klimatyzator w dobrym stanie. Kolejno - pomieszczeniach o zwiększonym zapyleniu - raz w miesiącu. W pomieszczeniach, w których różnica temperatur między wnętrzem a otoczeniem jest duża - co 2 tygodnie. W pomieszczeniach o stałej temperaturze i wilgotności - raz na 3 miesiące.


Są to ogólne wytyczne, ale należy pamiętać, że najważniejsze jest przestrzeganie instrukcji obsługi podanej przez producenta, ponieważ każde urządzenie ma inne wymagania. Regularne serwisowanie w większości przypadków jest podstawą do utrzymania gwarancji producenta.


Najlepszym czasem na serwisowanie klimatyzatora jest wiosna, przed rozpoczęciem sezonu. Nie zawsze jest to jednak możliwe, dlatego warto regularnie sprawdzać stan urządzenia i w razie potrzeby zlecić serwis.


Zapraszamy do kontaktu!


Etapy realizacji usług
Dowiedz się jak działamy


ikona-smartphone
 

1.
DORADZAMY

ikona-przyciski
 

2.
DOBIERAMY

ikona-projekt
 

3.
PROJEKTUJEMY

ikona-dostarczania
 

4.
DOSTARCZAMY

ikona-kalendarz
 

5.
USTALAMY
TERMINY

ikona-narzędzia
 

6.
REALIZUJEMY

ikona-ustawienia

7.
ZAPEWNIAMY
SERWIS

Zobacz także
nasze pozostałe usługi:

Serwis klimatyzacji

Montaż
Klimatyzacji

ZOBACZ
Klimatyzacja

Projektowanie i Montaż
Wentylacji

ZOBACZ
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl