Wentylator łazienkowy EBB N

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 3 - 21 dni roboczych
Cena: 532,00 zł 532.00
Cena netto: 432,52 zł
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane

Jeżeli jesteś INSTALATOREM, chcesz zamówić większą ilość lub potrzebujesz pomocy ... ZADZWOŃ lub napisz:

Pomożemy, doradzimy, dobierzemy i przygotujemy atrakcyjną ofertę.

Na specjalne zamówienie możemy wykonać
dla Ciebie również nietypowy wentylator!

Opis

Zastosowanie i konstrukcja

Wentylatory promieniowe EBB N są urządzeniami łazienkowymi. Używa się ich w pomieszczeniach, w których musi zostać zachowane wysokie ciśnienie a równocześnie niski poziomi hałasu.
Ten typ wentylatorów znajduje zastosowanie w wentylacji małych lub średnich pomieszczeń takich jak toalety, łazienki, małe kuchnie lub biura i małe sklepy. Są przystosowane do pracy w temp. do +40°C.
Wentylatory EBB N są wyposażone w wirniki z łopatkami skierowanymi do przodu. Obudowa jest wykonana z tworzywa sztucznego.

Urządzenie można montować w długich kanałach wentylacyjnych o średnicy 100mm dzięki wytwarzanemu w nim wysokiemu ciśnieniu statycznemu. Zastosowana tu przepustnica zwrotna zapobiega ciągowi wstecznemu powietrza, gdy wentylator jest wyłączony.
Zastosowane silniki elektryczne są jednofazowe i dwubiegowe o parametrach 230V, 50Hz, z zabezpieczeniem przed porażeniem prądem w klasie II.

Wentylatory domowe EBB N jest dostępny w kilku wariantach:
• WERSJA S
Model podstawowy - modele 170 i 250:
Wyposażony w silnik dwubiegowy. W chwili podłączenia musi zostać wybrana prędkość działania, wysoka lub niska. Mogą zostać opcjonalnie podłączone do regulatora prędkości (REB) lub przełącznika biegów (REGUL-2).

• WERSJA T
Ta wersja jest wyposażona w wyłącznik czasowy - modele 100, 170 i 250:
Wyłącznik czasowy, utrzymuje działanie urządzenia po tym, jak zostało wyłączone oświetlenie. W czasie instalacji możliwy jest wybór czasu opóźnienia (2, 15 lub 30 minut).
Praca wentylatora 'na opóźnieniu' polega na jego działaniu na niższej prędkości.

• WERSJA HT
Model wyposażony w czujnik wilgotności i opóźnienie czasowe - modele 170 i 250:
Wyłącznik czasowy o opóźnieniu od 1 do 30 minut, z nastawialnym higrostatem o zakresie od 60 do 90%. Urządzenie zawsze rozpoczyna pracę na wyższej prędkości. Gdy ustawiony poziom wilgoci zostanie osiągnięty, przełącza się na niższą prędkość.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl