Opcje przeglądania

Idealne rozwiązanie w przypadku instalacji odciągających narażonych na zanieczyszczenie mgłą olejową, jak i działanie powietrza o podwyższonej temperaturze, stanowią wentylatory wyciągowe przeznaczone do montażu w okapach kuchennych bądź piecach gastronomicznych. Urządzenia te zostały skonstruowane z myślą o potrzebach szeroko pojętego przemysłu spożywczego i gastronomii. Doskonale radzą sobie więc w panujących w tego typu miejscach warunkach, a także pozwalają zachować wymaganą w nich czystość. Dostęp do specjalnie zabudowanych wirników jest stosunkowo prosty, a konstrukcja pozwala na łatwe umycie ich wnętrza.

W naszym sklepie dostępne są modele promieniowe z możliwością regulacji prędkości obrotowej o szerokiej gamie parametrów. Z pewnością znajdą więc Państwo urządzenie spełniające wszystkie Wasze oczekiwania.

 

Jeżeli jesteś INSTALATOREM, chcesz zamówić większą ilość lub potrzebujesz pomocy ... ZADZWOŃ lub napisz:

Pomożemy, doradzimy, dobierzemy i przygotujemy atrakcyjną ofertę.

Na specjalne zamówienie możemy wykonać
dla Ciebie również nietypowy wentylator!

Wentylatory do okapów

Wentylator do okapów KSK Wentylator do okapów KSK
Producent: VENTS GROUP
Od Cena: 2 117,00 zł (netto: 1 721,14 zł )
zobacz więcej
Wentylator do okapów kuchennych KBR Wentylator do okapów kuchennych KBR
Producent: SYSTEMAIR
Od Cena: 9 255,00 zł (netto: 7 524,39 zł )
zobacz więcej
Wentylator promieniowy do okapów kuchennych KEF Wentylator promieniowy do okapów kuchennych KEF
Od Cena: 2 314,00 zł (netto: 1 881,30 zł )
zobacz więcej
Wentylator promieniowy do okapów kuchennych KEF EC Wentylator promieniowy do okapów kuchennych KEF EC
Od Cena: 6 675,00 zł (netto: 5 426,83 zł )
zobacz więcej

Wentylator promieniowy do okapów dla gastronomii i nie tylko

W ofercie znajdziesz wysokiej jakości wentylatory do okapów, cechujące się skutecznym działaniem i niezawodnością. Doceniamy staranne wykonanie produktów, a nasze wentylatory z pewnością zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów. Oferujemy różnorodne modele, które staną się niezawodnym elementem profesjonalnej kuchni, ułatwiając codzienną pracę.

W szczególności polecamy wentylatory kanałowe do okapów, idealne do kuchni w lokalach gastronomicznych. Nasze urządzenia wyróżniają się doskonałą wydajnością i cichą pracą, co przekłada się na lepszą jakość powietrza w lokalu. Montaż tych wentylatorów przyczyni się do poprawy komfortu pracowników kuchni. Oferujemy ponadto okapy wentylacyjne, produkowane na indywidualne zamówienia.

Dostępne w naszej ofercie wentylatory kanałowe do okapów różnią się średnicą, wydajnością i ceną. Oferujemy różnorodność produktów, aby każdy klient mógł precyzyjnie dopasować sprzęt do wymagań swojej kuchni w lokalu gastronomicznym, bądź w domu. Zajrzyj do szczegółów dostępnych modeli i wybierz wentylator kanałowy, który spełni Twoje oczekiwania.

Funkcje wentylatora do okapów

Podstawową funkcją wentylatora do okapów (wentylatora kuchennego) jest skuteczne usuwanie zapachów i oparów powstających podczas gotowania. Podczas przygotowywania posiłków w kuchni mogą się pojawić różnorodne aromaty, od delikatnych po intensywne, na przykład podczas smażenia potraw. Wentylatory do okapów pełnią kluczową rolę w eliminowaniu tych zapachów i oparów.

W gastronomii wentylatory muszą być nie tylko wydajne, ale także niezawodne i łatwe do czyszczenia. Ich skuteczność decyduje o tym, czy dym, para i aromaty kuchenne zostaną skutecznie usunięte na zewnątrz budynku, czy też ewentualnie przeniosą się do innych części lokalu, takich jak sala restauracyjna czy obszar hotelowy. Innymi słowy, wentylatory kuchenne oraz okapy w obiektach gastronomicznych mają kluczowe znaczenie dla utrzymania wysokiej jakości powietrza.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl